INGYENES SZÁLLÍTÁS
19.990 Ft vásárlás felett
az országos kiszállítás
díjmentes!
Miért minket válasszon?
» Gyors kiszállítás
» Terméktámogatás
» Több száz elégedett értékelés
Termék részletek


TP-Link Switch PoE - TL-SL1218MP (16port 100Mbps; 16 at/PoE+ port; 2x Combo SFP; 192W, 250m extended mode)

TP-Link Switch  PoE - TL-SL1218MP (16port 100Mbps;  16 at/PoE+ port; 2x Combo SFP; 192W, 250m extended mode)
Bruttó egységár: 76 124 Ft; Nettó egységár: 59 940 Ft
Szállítási Idő 
:
1 munkanap
db Kosárba Kosárba

HARDVER JELLEMZŐK
Csatlakozások 16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 Combo Gigabit SFP Slots
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Ventilátorok száma 2 Fans
Fizikai biztonsági zár Yes
Hálózati tápegység 100-240V AC, 50/60 Hz
Beugró sávszélesség 7.2 Gbps
PoE+ portok (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port16
PoE Power Budget: 192W
MAC-cím tábla 8K
Méretek (Sz x Mé x Ma) 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
Max. áramfelvétel 18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
Max Heat Dissipation 63.89 BTU/h (no PD connected)
741.15 BTU/h (with 192W PD connected)
SZOFTVER JELLEMZŐK
További jellemzők Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
Port Priority Mode
Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control
Továbbítás módja Store-And-Forward
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide
Környezet Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

  • Gyártói Cikkszám
    TL-SL1218MP
    Készleten
    Elérhető
    Gyártó
    TP-LINK
    VTSZ
    8517620091
    Szállítási Költség
    ingyenes
    LAN
    16
    Max. LAN sebesség
    100
    PoE teljesítmény
    192
    Menedzselhető
    Nincs
    PoE portok száma
    16
    Rackbe szerelhető
    Van
    Max. WAN sebesség
    100
    Bővítő portok száma
    2
    Szállítási Idő
    2 munkanap
    Cikkszám
    HALTPLTLSL1218MP
    Tömeg
    1,27 kg/db