INGYENES SZÁLLÍTÁS
19.990 Ft vásárlás felett
az országos kiszállítás
díjmentes!
Miért minket válasszon?
» Gyors kiszállítás
» Terméktámogatás
» Több száz elégedett értékelés
Termék részletek


Equip 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM3, 20m

Equip 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM3, 20m
Bruttó egységár: 5 055 Ft; Nettó egységár: 3 980 Ft
Szállítási Idő 
:
1 munkanap
db Kosárba Kosárba
    • Típus:   Kábel
    • Csatlakozás:   LC
    • Kábel hossz:   20
  • Gyártói Cikkszám
    255218
    Készleten
    Elérhető
    Gyártó
    EQUIP
    VTSZ
    8544429000
    Csatlakozás
    LC
    Típus
    Kábel
    Kábel hossz
    20
    Szállítási Idő
    2 munkanap
    Cikkszám
    KABEQU255218
    Tömeg
    214 g/db