INGYENES SZÁLLÍTÁS
14990 Ft vásárlás felett
az országos kiszállítás
díjmentes!
Miért minket válasszon?
» Gyors kiszállítás raktárról
» Terméktámogatás
» Árgarancia
Termék részletek


Dahua optikai modul - PFT3910 (single-mode, 155M, 1310/1550nm, max. 20km, LC)

Dahua optikai modul - PFT3910 (single-mode, 155M, 1310/1550nm, max. 20km, LC)
Bruttó egységár: 13 762 Ft; Nettó egységár: 10 836 Ft
A vásárlás után járó pontok: 688 Ft
db Kosárba Kosárba
 
 
  • Szállítási idő
    3 napon belül
    Gyártói Cikkszám
    PFT3910
    Készleten
    Elérhető
    Gyártó
    DAHUA
    VTSZ
    85258019310
    Cikkszám
    BIZDAHPFT3910
    Tömeg
    200 g/db